Terminus Craft Forum

Vítej na fóru herního serveru Terminus Craft!

Nejste přihlášeni

#1 2019-12-29 01:33:07

Slimes301
Člen

Žádost o helpera

Ahoj, na serveru hraju něco málo přes měsíc. Aktivní sem každý den, pokud nemám práci. Je mi 20 let. MC hraju cca 5-7 let (nevím to přesně hraju to poměrně dlouho big_smile). Na serveru se celkem vyznám až na SF, to občas potřebuji poradit. Jelikož je to pro mě novinka na SB. Do konce srpna budu aktivní většinou po půlnoci. Jelikož v práci končím v 23:00-1:00. Byl jsem už i adminem. Akorát to byl server kde byla aktivita jen 15-25 hráčů denně (myslím že survival/dungeony). Chtěl bych se tu stát helperem, protože to je první SB kde sem vydržel déle než měsíc. U ostatních sem dosáhl všeho čeho sem chtěl do měsíce. Ale zde ne... big_smile Rád ostatním poradím.

Předem děkuji za odpověď wink

#2 2019-12-30 11:38:39

Taita
Člen

Re: Žádost o helpera

Ahoj. Napíšem svoj názor aby sa mal prípadne Davisik od čoho odraziť pri rozhodovaní smile.

• Jedným z hlavných problémov vidím tvoju aktivitu po polnoci. V tej dobe na servri býva už len hŕstka afkerov. Ideálna doba aktivity by bola v rozmedzí od 14:00 - 22:00.

• Ďalšie čo mi trocha vadí, je krátky odohratý čas. Hraješ síce "něco málo přes měsíc" ale tvoj reálny odohratý čas je 6 dní. A buďme realisti, z toho bude minimálne 1/3 afk v nejakej farme smile.

• Za tretie, ako dôvod stať sa helperom uvádzaš to, že si tu vydržal byť dlhšie ako mesiac...

Ja neustále tvrdím, že helperom môže byť každý aj bez titulu a oprávnení. Stačí pozorovať dianie na servri, podchytiť nových hráčov a odkázať ich na správne warpy a kity, pomáhať stálejším hráčom s farmami, úlohami, ah, chestshop a pod. Keď si hráč zachová inteligentné vystupovanie tak väčšinou hráč žiadajúci o pomoc nemá problém dať trust na svoj is a nechať si pomôcť. Teba si žiaľ moc nevybavujem, že by si aktívnejšie na servri hráčom pomáhal.

Môj verdikt je. Pomáhaj viac a staň sa viditeľný pre ostatných. Prispievaj nápadmi, radami. Snaž sa o udržanie kvality servra. Skús sa stať človekom, ktorého bude AT žiadať, aby sa stal helperom smile .

Upravil Taita (2019-12-30 11:39:25)

#3 2019-12-31 14:00:34

Slimes301
Člen

Re: Žádost o helpera

Ahoj, asi v polovině sem to přestal číst, svoji aktivitu sem vysvětlil a i proč to je tak napsané... A důvod proč chci být helperem je že mě bavíc pomáhat ostatním, poradit atd... Nebudu se tady nějak moc rozepisovat. Nemám na to čas....

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK