Terminus Craft Forum

Vítej na fóru herního serveru Terminus Craft!

Nejste přihlášeni

#1 2019-11-10 22:09:15

Awaz812
Člen

Žádost o vstup do A-Teamu

Zdravím, jmenuji se Šimon (v Minecraftu Awaz812), je mi 17 let a měl bych zájem o místo v Admin Teamu na serveru TerminusCraft, a to z několika důvodů: tím nejdůležitějším je, že bych chtěl lidem pomáhat, často, když hraji tak vidím, že na serveru je poměrně dost lidí, kteří mají s něčím problém a potřebují poradit, či něco vysvětlit a moc lidí to na serveru nedělá (qLavender tam nemůže být 24/7 big_smile)
                          Dalším důvodem proč chci do A-T je, že mě tento server zaujal už od začátku a to zejména tím, že je smíchán technický plugin SlimeFun se skyblockem, dále je tu obrovské množství questů, které je potřeba plnit, abyste se posunuli dále v progressu ostrova a velmi mě překvapila ekonomika serveru, kterou nevyhodí z rovnováhy ani VIP, EVIP apod., což mě dost překvapilo.

Na serveru hraji většinou od 4 až 5 odpoledne do zhruba 9 až 10 večer a s rolí Helpera už mám zkušenosti, a myslím si, že pravidlo č.10 splňuji big_smile

S pozdravem a láskou Awaz812

#2 2019-11-17 16:46:55

Davisiiiik
Administrator

Re: Žádost o vstup do A-Teamu

Ahoj, v prve rade se chci omluvit za pozndni odpoved, posledni dobou mam celkem nabity program, zadruhe me tva prihlaska zaujala, proto bych byl rad, kdybys me kontaktoval na nasem discord serveru, kde se domluvime na dalsim postupu, popripade na vstupnim pohovoru.

Za TerminusCraft,
Davisiiiik

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK