Terminus Craft Forum

Vítej na fóru herního serveru Terminus Craft!

Nejste přihlášeni

#1 2019-10-03 19:41:08

erixtomx
Člen

Žiadosť o HELPERA

Ahoj Volám sa Erik Tomka
Lento v stručnosti pekne zhrniem :
Mám 20 rokov  a som vášnivý hráč MINECRAFU .Veľa ľudí túto hru odcudzuje preto , že vôbec ju ešte nehrali a nevedia o čom je to a aké tu má hráč neobmedzené možnosti. Mám rád ľudí , som kľudný človek ,ktorý vie nájsť pochopenie pre druhých , veľa ľudom som už pomohol , či na tomto servery  , či na inom . V minulosti som bol admin na menšom servery ,kde bol majitel hlupák a pekne rozbiehajúci server necha tak , vykašlal sa na to , takže tie skúsenosti mám .
Minecraft hrám už dlhé roky a vidím že tento server je dobre rozbehnutý , ale všade sa dá ešte niečo upravovať , keby bolo treba , viem aj pekne budovať ,stavať , rád pracujem s ľuďmi a hrávam aj po nociach , vyučený som mechanik mechatronik , čo je odbor , kde je všetko , aj robota s počítačmi .
Bolo by mi cťou stať sa znovu človekom , ktorý aj prostredníctvom hry vie pomôcť ľuďom čo si neviedia s niečím rady .
Budem veľmi rád keď sa budem môcť viezť na lodi práve s vami spolu.

Za skorú odpoveď ďakujem

P.Tomka

#2 2019-10-03 19:48:06

erixtomx
Člen

Re: Žiadosť o HELPERA

krásny server naozaj , hneď ma zaujal

#3 2019-10-04 16:22:45

Davisiiiik
Administrator

Re: Žiadosť o HELPERA

Ahoj, tvá žádost se mi velice líbí, umíš se prezentovat, bohužel na serveru se mi nezobrazuje tvůj odehraný čas, ten budu potřebovat znát. Podmínkou je minimálně 24 hodin, neboť při vstupu do admin teamu se začíná na pozici helper, který by už server měl znát aby hráćům mohl poradit co a jak. Kontaktuj mě tedy prosím na discordu (https://discord.gg/FxsVHJP), kde se domluvíme na dalším postupu a to v podobě "vstupního pohovoru", kde na si jen tak pokecáme a ja ti zodpovím všechny otázky.

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK