Terminus Craft Forum

Vítej na fóru herního serveru Terminus Craft!

Nejste přihlášeni

#1 2019-11-10 10:02:43

KRAKENsuchwow
Člen

přihláška do A-T

Ahoj jsem KRAKEN neboli Jirka na vašem serveru hraji cca týden a dost mě baví hraji skoro každý den ale mám také školu protože mi je stále 16 nejraději bych se přihlásil na roly helper protože mě baví pomáhat a radit lidem umím je na dost věcí odkázat a jelikož už nejakou tu chívli na serveru hraji vím co dělat když nedostanete sapling nebo jak vydělat peníze kam se obrátit když máme problém kam jít když koupit VIP a myslím že by mě to opravdu bavilo jak už jsem zmiňoval na serveru hraji každý den cca 3h nebo více ale občas mi to nevyjde umím spoustu redstone vychytávek a rád se učím další takže bych mohl radit i s tím vím že nesplňuji věk ale jsem rozumný a myslím že bychom se mohli klidně domluvit problémy se snažím řešit s chladnou hlavou a nenechám se jednoduše naštvat mám discord,ts i fb

s pozdravem kraken předem děkuji za odpoveď

#2 2019-11-17 16:45:58

Davisiiiik
Administrator

Re: přihláška do A-T

Ahoj, v prve rade se chci omluvit za pozndni odpoved, posledni dobou mam celkem nabity program, zadruhe me tva prihlaska zaujala, proto bych byl rad, kdybys me kontaktoval na nasem discord serveru, kde se domluvime na dalsim postupu, popripade na vstupnim pohovoru.

Za TerminusCraft,
Davisiiiik

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK