Terminus Craft Forum

Vítej na fóru herního serveru Terminus Craft!

Nejste přihlášeni

#1 2019-06-09 17:55:17

HEISENBERG
Člen

HEISENBERG za EVENT-Mastera !

Zdravím ADMIN team dovoľte mi trošku opísať sa :
1. Věk minimálně 18 let : Môj vek je 20
2. Alespoň 24 hodin hry na serveru : Na servery už hrám vyše týždeň+
3. Zkušenosti s danou pozicí : Minecraft hrávam už od roku 2011 kedy ako 12 ročný chlapec som bol unesený touto hrou . Túto hru hrávam až do dnes s malými prestávkami , v MC som hral všetko čo sa dá hrať , vanillu , hardcore , technic pack , veľa rôznych módov , economic , PVP , frakcie . V roku 2014 som sa stal prvýkrát adminom na servery Genix.sk, ktorý už dnes bohužial neexistuje. Ako admin som pravidelne staval nové eventy - to ma vždy bavilo najviac. Počas obdobia strednej školy som s Minecraftom prestal , až do 3. ročníka kedy som sa opať stal event builderom na portály craftmania.cz - tu som fungoval asi 5 mesiacov ale neskôr som prestal z dôvodu maturity
4. Být v obecném povědomí ostatních hráčů a členů AT : pravidelne sa zúčastnujem na každom evente , dokonca nútim adminov uskutočnovať eventy big_smile hráči ma taktiež poznajú vela obchodujem vymieňam radím sa a spoznávam nový mod /slime
5. Mít Discord nebo Facebook - samozrejme mám obidva
6. Být aktivním hráčem a mít nápady: Aktívny som každý deň , nápadov mám kopec , ako admin viem ako je ťažke udržať aktívnu klientelu hráčov , pretože server sa dá sponzorovať len cez VIP a EVIP je nutné hráčov udržat na servery a podmieniť si ich alebo presvedčiť k zakúpeniu - dotácii, ako event builder by som s týmto serveru vedel pomôcť - hráči na eventy chodia radi - majú z neho odmeny - to ich stimuluje hrať na servery viac a viac - povedia o servery kamarátom atď
7. Podat žádost na forum.tcraft.eu: podaná
8. Znát všechny nápovědy na spawnu a umět na ně hráče odkázat: za svoje trvanie na servery som sa so všetkým zoznámil asi tak na 95 % smile
9. Podat žádost na fórum: vybavené
10. Dorazit na vstupní "pohovor": ihneď ako to bude možné
11. Mít čístý rejstřík na http://bans.tcraft.eu/: ban nemám žiadny , 1 priestupok za CAPSLOCK - za to za ospravedlňujem v moj prvý deň na servery som si spravil z kamarátov srandu že som si zabudol okuliare a nevidím na malé písmenká big_smile
12. Znát pravidla pro hráče - http://tcraft.eu/ - záložka pravidla: pravidla poznám

Dodatočné otázky
1. Niečo o mne: Volám sa Michal. Mám 20 rokov a momentálne študujem na Slovenskej technickej Univerzite v Bratislave v odbore chemický inžinier , toto štúdijum ma bohužial nenaplňa(asi trávim veľa času vonku a na pc big_smile ) a preto uvažujem nad prácou v lekárni nakoľko som vyštudovaný farmaceutický laborant.

Za skorú odpoveď a vybavenie vopred ďakujem.

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK