Terminus Craft Forum

Vítej na fóru herního serveru Terminus Craft!

Nejste přihlášeni

#1 2019-06-01 19:02:14

Elitguy
Člen

Žádost do AT - Elitguy

Ahoj,

vítám tě u mé žádost ti do AdminTeamu.

Jméno ve hře - Elitguy
Věk - 19, ale už mi táhne na 20 sad
Komunikace - Discord nebo TeamSpeak 3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                                                          NĚCO O MĚ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak než začneme psát nějaký o mě info tak by jsi měl vědět že se jmenuji Jakub, ale říkej mi prosím Kuba. Nemám rád když mě oslovuje někdo Jakub big_smile.

Právě jsem dokončil studium na IT škole, kde jsem měl obor programování a informační systémy. Dále pokračuji na VŠ na obor Informační a bezpečnostní systémy. Mám několik certifikací z této oblastni jako například ECDL, CISCO a ORACLE Academy = MySQL. Jsem programátor takže tu asi nemá cenu vypisovat kolik jazyků umím. Jsem toho názoru že nikdy neumíš nic tak perfektně abys ses nemusel učit...každý jazyk se vyvyjí. Rád se vzdělávám a hrabu se v různých věcech z oblasti IT - spíše webové aplikace a sem tam si stáhnu Kali Linux a hraju si big_smile big_smile

Dříve jsem hrál fotbal docela, ale přišli zranění a operace tak jsem toho zanechal a teď se věnuji cvičení. Chodím 4x týdně do fitka a mám v plánu jít soutěžit v kategorii juniorů.

Co jsem hrál nebo hraji -  Counter Strike 1.6, "Goučko", Fifa, Lolko - fuj, Wotko, Cod a samozřejmě Minecraft, který mě nenasere big_smile

Teď už hraji jenom MC páč není tolik času na ostatní hry - mám vlastní projekty a mc můžu hrát jen tak bez žádného skillu a nemám u toho nervy

Rád bych pomáhal lidem na servru páč si docela myslím že jsem si teď Slimefun docela najel big_smile a chtěl bych se podílet na chodu serveru i na jeho vylepšováním např. (správa webu atd.)

RYCHLE SHRNUTÍ PODMÍNEK

1. Věk minimálně 18 let
    - Splňuji

2. Alespoň 24 hodin hry na serveru
    - Splňuji (tedy spíše si myslím že ano)

3. Zkušenosti s danou pozicí
    - bohužel nemám, ale jsem vůdčí typ big_smile, a nějaké načtení příkazů mi nedělá problém (jsem programátor)

4. Být v obecném povědomí ostatních hráčů a členů AT
    - Myslím si že jsem big_smile

5. Mít Discord nebo Facebook - pro chat (preferuji discord)
   - Splňuji

6. Být aktivním hráčem a mít nápady
   - splňuji (již ponuknuta nabídka na úpravu webu Davisiiiikovi a spolupráce pokud bude v koncích s PHP big_smile )

7. Podat žádost na forum.tcraft.eu
   - Právě ji píšu

8. Znát všechny nápovědy na spawnu a umět na ně hráče odkázat
   - Splňuji (ne na každém launcheru funguje slimefun správě on sice funguje ale bohužel z kategorie Electricity, GPS a Cargo jsou přístroje
     zobrazeny jako hlavy. Takže bych hráčům nedoporučoval Tlauncher ale zvolit jinou variantu jako například mc-launcher - ne není
     to reklama...

9. Dorazit na vstupní "pohovor"
   - Jasné destíka místo kafe by se mi líbila

10. Mít čístý rejstřík na http://bans.tcraft.eu/
    - Mám big_smile

11. Znát pravidla pro hráče - http://tcraft.eu/ - záložka pravidla
    - Tak četl jsem je big_smile ale na zpamět je asi všechny neřeknu

12. Splňovat pravidlo č. 10
    - Splňuji big_smile doufám jako...

KONEC

Upravil Elitguy (2019-06-01 19:06:34)

#2 2019-06-02 19:40:04

DanRo
Člen

Re: Žádost do AT - Elitguy

Zdravím,
po konzultaci počkáme do pátku a případně v sobotu(8.6) večer máš vstupní pohovor, ještě si upřesníme čas.

DanRo.

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK