Terminus Craft Forum

Vítej na fóru herního serveru Terminus Craft!

Nejste přihlášeni

#1 Re: Žádosti o vstup do AdminTeamu » Žádost do AT - Elitguy » 2019-06-02 19:40:04

Zdravím,
po konzultaci počkáme do pátku a případně v sobotu(8.6) večer máš vstupní pohovor, ještě si upřesníme čas.

DanRo.

#2 Re: Žádosti o vstup do AdminTeamu » Přihláška pro vstup do AT - FlashCRY » 2019-05-26 21:58:59

Zdravím,

na serveru hraješ hrozně krátkou dobu, nejsi například v mém podvědomí, ale to by ani nevadilo především hledáme aktivní hráče kteří mohou hrát také přes den, co jsem o tobě slyšel hraješ většinou večer. Jistě ne vždy se vydaří hrát i přes den, ale lidi na večerní hraní a "hlídaní" je už dost.

Navíc tvoje chování co se týče vyjadřování není prý také úplně příkladné a k tomu všemu je tvoje žádost skoro celá okopírovaná.

Takže po konzultaci AT, tohle vše bude také důvod toho proč ti teď žádost zamítám ,
Vyzkoušej zlepšit celkově aktivitu atp. a třeba si požádej znova, nejdříve za týden a pak uvidíme.

Díky, DanRo.

Lock

#4 Žádosti o vstup do AdminTeamu » Přihláška pro vstup do AT / DanRo » 2019-05-09 22:27:25

DanRo
Odpovědi: 1
Zdravím, vítám Vás u mé žádosti pro vstup do AT.

1) Mé jméno na serveru: DanRo

2) Věk: 20+

3) Aktivita a nahraný čas: Na serveru nevím kolik přesně mám nahráno, ale přes 24h určitě.
Moje aktivita je daná především tím jak mám čas v práci, ve škole a přítelkyně toho času také dost sežere. lol
Ovšem denně těch pár hodin udělám a většinou tedy k večeru.

Jinak na serveru se snažím být aktivní jak v pomáháním nejen novým hráčům a například tvořením eventů, tedy zatím jsem udělal jen jeden kvůli finanční situaci na serveru a také kvůli omezení (například nemůžu udělat event který bych chtěl, protože bych musel povolit lidem na ostrově rozbíjet bloky atp. viz. event - Jump and Run - https://imgur.com/a/R0Oh8iK
                              hráčům se event celkem líbil viz. - https://imgur.com/a/MYQTvAh

4) Chat a hlasová komunikace: Pro hlasovou komunikaci používám tedy přednostně TeamSpeak, ale naučil jsem se také používat Discord a jsem na něm aktivní v podstatě celý den. Případně mám také FB(mess)

5) Něco o sobě: Jmenuji se Daniel a pocházím z Prahy. Studuji formou distančního studia(IT) a bydlím sám s přítelkyní. Ve volném čase se věnuji především přítelkyni a když je čas tak také internetové zábavě momentálně dodělávám řidičák na skupinu B a shodou okolností 27.5 mám závěrečné zkoušky. Dříve jsem také závodně běhal a hrál basket, ale teď už jen lenoším.

6) Zkušenosti: Takže mé zkušenosti od doby MC když jsem býval ještě malé dítě, začínal jsem někdy ve věku kolem 10-11 let a už od té doby jsem měl ambice bohužel v tom věku to nebylo možné, proto jsem zakládal vlastní servery a později také portály rozjížděl spousty projektů ovšem většina zkrachoval už jen kdyby kvůli finanční situaci no v 11 letech jsem ještě tolik nevydělával lol .. (většinou fakaheda, crew.sk(které to má stejně koupené od nich)poté postupem času jsem působil na několik portálech(nevzpomenu na jména) Jako Helper(v mladším věku) dále Hl/Admin, Builder, EventMaster a prošel jsem si vším možným.

Jak jsem stárnul hrával jsem i jinačí hry a pomalu jsem přestal hrát MC, měl jsem rád jak BR hry(H1Z1, PUBG) hrál jsem hodně cs 1.6 mám tam nahráno několik tisíc hodin a to samé v roce 2012 když vyšlo CS:GO také jsem ho hrál několik let a také tam mám několik tisíc hodin nahráno(to se hrálo už na jiné úrovni) Mezitím jsem hrál Fortnite několik měsíců,teď občas zahraju Apex Legends.

Co se týče CS 1.6 a CS:GO také jsem působil na několik portálech jako hl/Admin a Cheathunter. Portály jako Gigagame(bylo zrušeno, bohužel) a další nechci dělat reklamu nevím jak jsou na tom momentálně ohledně serverů) Kde jsem většinou spravoval jak servery, fóra, weby a všemožné.

případně hlavní steam účty : https://steamcommunity.com/id/com-id
                                          https://steamcommunity.com/id/danroofc

Momentálně jsem si po letech řekl že to chce nějakou klidnou hru, kde se člověk může pobavit, tak jsem se vrátil na MC a našel jsem Váš portál, kde se mi tedy líbí a na to jak dlouho je na "trhu" šlape jako hodinky, ovšem vždy je co zlepšit a do toho bych se chtěl také zapojit.

Například sem podpořil server tím že jsem zakoupil EVIP a kamarádovi VIP(který tam nehraje, ale to je jeho mínus)

Takže bych řekl že zkušeností mám více než dost, pouze pokud se jedná o MC příkazy musel bych si je v praxi připomenout přeci jen je to už tolik let, co jsem už také udělal a cítím se na to že jsem připraven! Případně podrobnější věci si osvěžím, myslím že to není prozatím žádný problém a omezení pro server.

Na serveru bych se rád zapojil do AT, jak v řešení věcí ohledně lidí(poslušnosti a pravidel celkově), tak při tvorbě Eventu, akcí a komunity samotné.

8) Moje bany a prohřešky: Žádné. viz. http://bans.tcraft.eu/history.php?uuid=5911acb7d00c30ccaebfc4757e2dff14&from=bany


Budu rád za jakoukoliv odpověď a případně dotazy rád zodpovím.
S přáním hezkého dne, DanRo.

76561198089304054.pngAddFriend.png
76561197960784951.png

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK